Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz TTomax #30121 üzenetére

    Én beszéltem vele privátban és onnan tudom Intel-re fog váltani.
    Ezért gondolom azt,csak szórakozik a többiekkel,
    ha nem így van akkor kamuzott priviben.

    Mert az azért nem olcsó dolog,tudom a Titan X sem az ,de ki tudja mennyit melózott érte
    És itt van az egyik nagy igazság,köszönöm,hogy leírtad. :R

    Ezt sem ártana tiszteletben tartani.

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #30121 üzenetére

    jaja, nem kell egyeterteni, de amig tiszteletben tartjuk egymas velemenyet altalaban rendben vannak a dolgok.

    "de ki tudja mennyit melózott érte"
    jaja, plusz nyar van, az meg adott esetben nyaralas/felujitasi melok miatt extra kiadas.

    akoska07: hszvadaszatot lehet szurni, de jellemzoen nem problema. velemenyre pedig nem moderalunk, mert mi sem vagyunk tevedhetetlenek. persze kivetel erre is van, volt ra pelda, hogy egy mod legyalult tobbszaz hozzaszolast valakitol aki a rangot hajhaszta, de az minositett eset volt. visszateroen (elet)veszelyes "segitsegnyujtas"ra szinten szoktunk reagalni, ha az adott hozzaszolast kovetve biztosan teglazodik a cucc / megserulhet a felhasznalo es az illeto nem ert a szep szobol. de ilyen hala egnek nagyon ritkan van.

    hsz korlatozas szvsz nem annyira fontos, pl nagyobb upgradenel siman aktiv lehet valaki 10-15 topikban amikor eppen probalja osszetervezni az egysegeket.

    viszont egyebkent velemenyre nem moderalunk, mert mi sem vagyunk tevedhetetlenek. legutobbi teglazodasnal volt par valamennyire teruleten levo/hozzaerto mod aki egyhangulag veszelyesnek itelte meg a dolgot (a topikban levo osszes hozzaerto mellett). az eletveszelyes helyzetre meg az a pelda jut eszembe, amikor sok eve -meg joval mielott mod lettem- egy forumtag a CRT monitorban a tekercset "tuningolta", ezt szerintem nem kell magyarazni.

    off mas, de ott jellemzoen eleg nehez megmondani, hogy mennyi zavaroan sok, ami neheziti a topik hasznalatat. ad absurdum lattam olyat, hogy 100-150 hsz elolvasasa utan meg mindig visszaneztem az oldal tetejere, hogy biztosan jo topikban vagyok, mert a hszek alapjan ez nem derul ki.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz TTomax #30121 üzenetére

    Néha mikor szóba jött a téma tényleg kicsit furán kezeli a dolgokat... Én eleinte foglalkoztam vele mert zavart, hogy nem megfelelően közelìt a dologhoz. De már rá hagyom ha ő ìgy boldog, azzal a tudattal akkor nekem mindegy, én se bántás miatt irtam neki hanem hogy kiegyensullyozottabb rendszere legyen.
    Sorry telorol vagyok.

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák