Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz Erdei88 #26968 üzenetére

    Igen tudom, nekem is elég nagy tapasztalatom van a 290/290X-el( sokkal nagyobb, mint a többségnek abban a topikban), most meg egy 980 van a gépemben, most akkor mihez hasonlítsam, ha ne ehhez. És nem azt mondtam, hogy az NV mekkora király, hanem azt, hogy az AMD képtelen normális drivert készíteni, meg optimalizálni a játékokat. Ezt miért nem lehet leírni a saját topikjában......komolyan nem értem.... :F

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Erdei88 #26968 üzenetére

    Solt már régóta kötözködik velem,keresi a fogást rajtam,valami rosszul eshetett neki valamikor,de sosem volt annyi esze hogy rám írjon egy privátot,bár az is lehet hogy csak szimplán az aláírásom a vörös posztó ami egyébként semmi mást nem jelent,csak hogy slit hajtok. :)

    Aztán én írtam neki privátot,de sajnos ugyanez a stílus ment ott is,úgy hogy nem maradt más tiltóra raktam.

    (#26967) Anubris
    Minden napra kell egy amd ajnározó cikk,gyűjteni kell a hívöket.Már csak azért is mert az öreg rókák már nem nagyon lelkesednek,ugyanis ezt a sok forradalmat mind megérték már amikor minden egyes DX váltáskor,söt a még öregebbek még arra is emlékeznek amikor a DX lett a megváltó,mert magasabb szinten futott... :)Arra is emlékszünk még amikor a dedikált vga lett a menö,most meg vga vissza prociba... sorolhatnám az ilyen dolgokat,és évek alatt komoly szkepticizmus uralkodott el. Egyszerűen csak elegünk van az ígérgetésekből. :)

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák