Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Most szerintetek én vagyok a helikopter vagy az eladó?

    Látok egy használt referenciahűtős Zotac GTX 980-at.

    Ráírok az ipsére, hogy ugyan legyen már szíves kend nézze már meg nekem a FurMark-ban 5 perces méréssel, hogy milyen hőfokokat és órajelet ér el a kártya a jelenlegi állapotában.

    Erre válaszként megkapom, hogy tesztelte nincs baja a kártyának.

    Mondom szuper hogy nincs baja, mert amúgy illett volna beleírni-feltüntetni a hirdetésbe, de engem csupán a kártyán lévő referenciahűtő jelenlegi hűtési teljesítménye érdekelne.

    Erre válaszként megkapom, hogy neten utána kell olvasni.

    Mondom ez nem egy benchmark, ez egy stress test. Ami a szóban forgó azaz ennek a konkrét kártyának a jelenlegi maximum hőfokait demonstrálná, és mástól is kértem, hogy nézze meg nekem amit készséggel meg is tett, és a korábban hirdetett régi kártyámat is úgy adtam el, hogy a FurMark-kal szemléltettem a kártya aktuális hűtési képességét. (tudom szobahőmérséklet, ház, ventilátorok stb számít, de némi támpontot ad mire is számítson az ember egy használt kártyánál...)
    Valamint leírtam neki, hogy nem a szavahihetőségét vonom kétségbe... csak a kártya érdekel.

    Erre válaszként megkapom, hogy az ő kártyája is ezeket a hőfokokat tudja: [link]

    Az ilyen nem akar eladni...? Vagy nem tudja-akarja tesztelni...? Akkor miért nem ezt írja le...? :F :F

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák