Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz cyberkind #70769 üzenetére

    Nahát! :B :DDD

    Nálam 28 óra -5óra alvás- 36 óra -5óra alvás- 28 óra volt a rekord, hogy ment a gép egyhuzamban és közben használtam is aktívan... (sok volt a WoW régen :DDD :U )

    Meg ilyen 16-18 órákat megy 7-8 órás megszakításokkal ha van szabadidőm és nincs jobb dolgom.

    Viszont ismerősnek a gépe amit építettem nulláról abba Kingston 120GB-os V200-at raktam 2012-2013 környékén és az már az élete végén van Hard Disk Sentinel szerint (kevesebb mint 800 nap van hátra és valami 70-80%-ot írt rá)... a WD AAKS 500GB HDD-je már megdöglött 1-2 hónappal ezelőtt... :U Nála van olyan, hogy hetekig nem kapcsolja aki a gépét... mondtam neki ha nem ül előtte pihentesse... de hát... :(

    Én úgy látom jelenleg, hogy addig maradok a kiismert-bejáratott Windows 7-nél míg újabb hardver vagy valami újabb játék rá nem kényszerít a Windows 10-re... :B

    Na de akkor az a táp az jóféle... hmm... lehet várok januárig a G3-mal és akkor valami víz is jön a CPU-ra meg bontom az új táp miatt a masinát aztán van már 2 okom is.... de a ventiket szerintem most meglépem :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák