Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz akoska07 #46144 üzenetére

    Volt NV-m több is, volt AMD-m is. Se NV-nél, se AMD-nál nem volt gondom(ami gondom volt mindkettőnél user error volt). Nem tudom miért mondják a gondokat NV/AMD-nél, eddig egyikkel se volt gondom. De komolyan, NV-nél, AMD-nél is felraktam a drivert, majd ment szépen. NV-nél volt FX5200(grafikus lassító), 7300GT(imádtam, Dead Space 3-at és Crysis 2-t is játszottam vele, egyszer csak elhúnyt VRAM hibával), majd 9500GT(ezzel se volt gond leszámítva a teljesítményét és hogy 70 fokos volt), AMD-ből HD4550(gyenge de első DX10-es GPU-m), 4670(ezzel semmi gondom nem volt, halk, hűvös, csak már öreg és teljesítménye is kevés), és 6770(ezzel se volt még gondom december óta).

    Gondoltam leírom hogy mit tapasztaltam. Lehet pont kifogtam a jó szériákat, nem tudom, csak érdekes hogy látom a sok gondot, NV-nél is láttam jópár gondot, AMD-nél is, mégse tapasztaltam őket.

    A túlfeszelést(CPU oldalon) igen, AMD laptop(Athlon II valami) 1.2V-t kap alapból, K10Stattal 1V-n simán elmegy stabilan, és -20 fokot jelentett.

    AMD CPU-m utoljára egy Athlon XP 2500+ volt, P4 Prescott óta vagyok Inteles.

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák