Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz #35434496 #32217 üzenetére

    Na jó csak én mint 290x tulaj (és egykori vörös Khmer :D ) az életben nem akartam megmagyarázni,hogy ez bizony mennyivel jobb mint egy 980!Itt viszont boruljak le a Fury nagyságától és én vagyok a hülye,hogy FHD-ban szeretnék játszani?Az AMD fanok mikor ismerik be,hogy ez bizony nem jött össze?
    Amikor kijött a 980 egy csapásra verte mindenhol a 290x-et.Nincs ezzel baj,friss hajtás,el is vártam azt a teljesítménybeli ugrást.Akkor itt mitől ájuljak el?
    A Fury X kanyarban sincs a 980ti-hez képest,miközben drágább,de max egy árban van,miközben 226 a ref 980ti és 238 a legolcsóbb Custom.
    Amint -20-30 lesz az ára a legolcsóbb 980ti-hez képest és/vagy driver szinten feltámad és csípőből bemegy a 980ti mellé,mindezt minden felbontáson befogom...
    Fury Pro?Alázza a 980-at?Baromira nem.Régebbi játékokba gyorsabb ahol amúgy is bőve 60+fps van koppon.A húzó nevekben meg alig van előbb,de ahová tényleg kéne a craft még ki is kap.OC-t felejtsd el és ebből következik,hogy egy 9-10 hónapos Custom 980 simán megfogja mindenhol.Csak én érzem a lemaradást?
    Mihelyt belövik 10 ropival a legolcsóbb Custom 980 alá és/vagy Driver szinten magára talál és gyorsul 10-15%-ot a konkurenshez képest befogom,feltéve,ha arról a kamu 4k-ról leszánlak...
    Amúgy a szétrántott 290x-em FHD-ban alig kap a Fury-tól,erről is beszéljünk már egy kicsit és itt még az is bejátszik,hogy ahol a mostani a karim gyenge ott az utód is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák