Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz westlake #543 üzenetére

    Egyébként megítélés szerint a 3440x1440-hez (21:9), kell élsimi? Mert egy nem annyira durvának tűnő Trine 3 adott felbontáson megeszi a 2db TitanX-et élsimítással (nem mindig van meg a fix 100fps), pedig hát nem egy nagyon komplex 3D cucc.

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz westlake #543 üzenetére

    Na ja, ez is érdekes. De persze aki nem ért hozzá, és kűfődi, ahol mégtöbb pénz van az megveszi, hát mért ne, kettőt beledob akkor csak hozza a 60-t, aztán kis trükközéssel, meg ésszel, 1 karival is meglehet csinálni. :)

    oAcido: Szörnyű, az a 28 fps : D A másikba belenézek mindjárt, de ahogy leírtad már úgy tényleg elgondolkodtató. Atomkártya és örüljünk ha a 60-t meghozza. Szerintem a mércékkel van a probléma, de itt már szándékosság is lehet a dolog mögött. Csak ha belegondolsz egy majd 200 ezres videokari egy "s*ar gta5-t nem hoz 100fps-en (980Ti) és akkor nem is mondtam nagyon sokat. (Maxon... mert jajj mi az a max, nem nagy dolog már az) A felbontás ami inkább vízválasztó mostanság. Aztán ha belegondolsz 980Ti 60fps fullon, akkor későbbiekben mit lehet várni tőle? Mert attól a kártyától is elvárható kellene hogy legyen (meg egyébként az is) hogy még 1-2 évig komprumisszumok nélkül játszhatsz mindent maxon 1080p-ben. Aztán pozitívum a javában még annyi hogy a tesztek sokszor lehúzzák a számokat ahogy figyeltem, vagy a gyakorlatban másabb a helyzet.

    Igaz jól legyárott pc port, SW Battlefront - alapból highra dobta be nekem az egészet és vsynch off, 110-120 fps-el rohangáltam. v. high (itt sincs ultra asszem) , MSAA átváltva FX-re, mert jólvan az, így Custom lett, és Very highon egy 960-al, 70-90fpst hoz ígyis pályától függően. Szóval ja. És valszeg pont emiatt nem is használják a tesztekhez, mert túl jó lenne. - És akkor nagy karikkal nem is néztem - de így baromira bekaphatja gta5 a szaros 60 fps-ét - még ha nem is hasonlítható össze a kettő. (Meg talán a lényeg, hogy Engine, játék függő az egész.)

    Úgyhogy csak nyomják fps-t kifelé... :) - mégha nem is mindig lényeges, de így legalább a mérce legyen meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák