Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz salvation #18005 üzenetére

    AIDA64-el, és/vagy Logitech ARX-szel sima ügy, én is szoktam :)

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • speed471

    aktív tag

    válasz salvation #18005 üzenetére

    Igen! ios és androdra van! :) Nem tudom microsofton müxik e vagy sem.... :(

    Jack@l : Nem zabálja, addig még nem monitoroztam se ment másképp :)) Fps progival lehet tesztelni (fraps)
    Amúgy csak beállítás idejére szoktam alkalmazni most nagy segítség volt és még nem végeztem finom hangolást, örülök hogy játszhattam és megtudtam írni ezt a kis tesztet :)

    Idézem önmagam :D
    "Köszönhetően a pc-re letöltött Logitech gaming szoftvernek és telefonra letöltött Arx controlnak azonnali megjelenést kapok mindenről hogy mi is történik a gpuval, cpu, és a ram-al a program iosra és androidra is elérhető. Legalább "tanulok" :D"

    Nekem a logitech nagyon bejött és nagyon jó a programja is!! A logitech g910 és g602 hajtom a programjával és a telót :)

    Volt egyszer egy gari ügyintézésem ahol a alaplap nem működött megfelelően, kék halálozott... szintetikus teszteket csináltak a szervizben, de nem jött ki a hiba és a nyák x idő után bármilyen ramot kinyírt...

    Csak játéknál jött ki a hiba, az alaposan meggyűrte a gépet.
    Végén 3 szerviz után azt mondták cserélik a nyákot, nagy nehezen eljött a megváltás ez fél év móka volt kb.
    Akkor nagyon tudtam volna örülne ennek egyből kicsapta volna a "biztit" :DD De szerintem ők is megunták sok garis ramcserét :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák