Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz TTomax #32300 üzenetére

    De kell, mert renderelni is szoktam és az 1-2 órás végigjátszásokat (amiket 2-4-szer annyi játékidőből vágok össze) igencsak sokáig kell renderelni még 1080p-ben is (persze vannak rövidebb videók, de ha meg effekteket teszek bele azok lassítják a folyamatot...). Pár videót rendereltem úgy, hogy felskáláztam, de ott 10 perces videónál hosszabba bele sem merek kezdeni mert azt renderelni is legalább fél óra de inkább háromnegyed. A játék és video renderelés mellett még programozok is, úgyhogy gyakorlatilag nincs olyan erős gép, amit ne tudnék kihasználni. :DDD

    Tudom ez már nagyon off és bocsi ha kicsit félre is vittem a topikot, a kiinduló problémát sikerült tisztázni és innentől már csak rajtam múlik. Köszi még egyszer mindenkinek! :R

    (#32301) Lidl: Ezt a power beállítást kipróbáltam, az aláhúzott részben utaltam is rá, nekem is így van, az alap 1581 MHz-es órajelen pörög a GPU nonstop.
    Igen van/volt egy Phoenixem is. Igazából az volt az első 1070-em, aztán karácsony közeledtével vettem az MSI Quick Silver OC-t olyan céllal, hogy mindkettőt kipróbálom, aztán az egyiket a bátyámnak ajándékozom. SLI-vel kicsit kísérletezgettem, de mondanom sem kell, hogy nem tapasztaltam túl nagy javulást. :DDD Viszont a rendszer bírta és nem volt gond, hozzáteszem akkor egy Enermax Platimax 750W-os Platinum minősítésű tápom volt (~50k-ba fájt akkor), nem ez az FSP.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák