Új hozzászólás Aktív témák

  • duc

    aktív tag

    Megakadtam, 1070+Insurgency, 1080p.
    A gondom annyi, hogy alacsony a GPU usage, emiatt visszaveszi az órajelet 2012-ről 1600-ra néha még lejjebb. De ezt nem kellene, mert ilyenkor az FPS leesik 100-80 közé. 120Hz-es a monitor, 200+ körül simán kipumpál magából a kártya, már ha nem esik le az órajel. Mindent felhúztam max-ra de így is kevés a GPU kihasználtság.
    Windows, nVidia panelen felhúzva minden performance-ra, víz van, kártya hűvös, AB-val húzva. Régebben meg tudtam oldani nvsmi-vel, ez bemaxolta az application clock-ot, fasza. Pár driver óta viszont ez már nem engedélyezett a driverben. Insurgencyben meg tudom csinálni azt, hogy felhúzom 4K-ra, DSR visszaskálázza 1080p-re így OK, végig marad a 2012MHz, nem droppol mivel a GPU usage magasabb, de így meg a menüben rohadt kicsik a betűk szal meg vagyok lőve.
    Kérdésem az lenne, mivel tudnám lock-olni a GPU órajelet akkor is ha minimális a terhelés? Előre is köszi minden ötletet...

    üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

Új hozzászólás Aktív témák