Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Str8 sk8r

    őstag

    válasz Vigneau #6716 üzenetére

    ...egyébként magában az nvidia szoftverben nem engedi állítani a magfeszt? :U...

    ...más...mivel a gyári venti nagyon zajos gondoltam módolom szerkezetet... leteszteltem a kártyát a régi-gyári bordával de a gyári venti helyett egy speciális légkavaró rendszert építettem ki ami gyakorlatilag bármilyen vga hűtővel kompatibilis...egész tűrhető lett szinte hangtalan egy 12 cm-es venti tolja rá a levegőt...úgy éreztem az helyett a kis alu borda helyett megérdemelne egy rendesebb hűtést...be is ruháztam egy Thermalright V2 - be...módomban állt letesztelni a hűtőbordák közötti különbséget-igy is tettem-meg is lepődtem...a régi idle 36c terhelve max 77c...a v2 pedig rendre 35-80...többször leszedtem módosítottam a távtartó bakok vékonyságán; pasztát cseréltem másik fajtára stb...
    ...érdekes lehetne hogy az idle hőmérséklet kevesebb lett kicsit...látva hogy terhelten emelkedett arra gondoltam lehet hogy délutánra lejjebb hűlt a levegő...viszont később néztem hogy a proci hőm stabil...aztán a furmark tesztnek is az átlaga emelkedett bár csak 70-rol 71-re... :U...és néztem terhelés alatt az alap 1290MHz rol 1330-1350MHz amin fut...viszont a gyári hűtővel nem néztem mennyin ment...lehet hogy turbozik és azért magasabb? :F...

    ×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Új hozzászólás Aktív témák