Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz bandus #365 üzenetére

    Nos, lássuk csak. A tásak mindenkelőtt nagyon masszív. A notitarto rekesz alulrol és mindkét oldalrol kemény habszerü anyaggal van bélelve, olyan 2-3 cm vastagon. Van benne egy gumiszij amibe a notit belecsusztatva nagyon satbilan tartja.Az elsö rekszbe belefér max 5-6 spirálfüzet, a táp illetve egy egér. Persze magasságban meg van fölöttük helyegy kevés. Itt be van varrva egy kis zsák szerüség tollaknak illetve aprobb dolgoknak. Plussz itt van még 2 hálos zseb amibe az elöb emlitett egeret bele lehet rakni. A tápnak kicsi. A táska elején 2 rekesz van 1 fennt 1 lennt. A fentibe van egy vizhatlan kabelkivezetés, formája alapján discmaneknek tervezték azt a részt. De van benne 2 kissebb tarto, 1 hálos 1 sima. Az also zsebbe belefér egy fél literes innivalo meg mellé vmi aproság abban az esetben ha nincs nagyon telepakolva már a tatyo. Avarrás illetve a cipzárak jo inöségüek. A vállpántok nagyon kényelmesek, az 1vállas hordást is birják (bár még nem mentem vele sehova de otthon kiprobáltam :) ). Van rajta két kapocs egyel a derekadnál tudod rögziteni, mig a másikkal mellrésznél, tehát biciklin motoron is hordhato. A hátrész nagoyn jol ki van párnázva. Megpakolva is (noti, 3kilo taska 1 +aproságok) kényelmesen horható. Nekem nagyon bejön csak sajna egy-két könyvet is kéne vinnem suliba, és azoknak már viszont kicsi.

    Szoval h összegezzünk. Most telepakoltam a tatyot.

    Belefér: 15''4 -es vagy kisebb noti, 6 db spirál füzet +1 normál nagy alaku, 1fél literes innivalo, 1 táp, 1 normál méretü egér, egy szemüvegtok,iratok.

    Mindjárt csinálok rola pár képet.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák