Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gesta28

    tag

    válasz Thunderzolee #8423 üzenetére

    Ezeket itt találtam, ahol szerepel többek között az én alaplapom is, úgyhogy úgy gondolom ez elég nagy támpont lehet.

    Az a baj, hogy az Nvidia-AMD párosítás sajna nem működik, mivel mint tudod elég gyakran hazavágja a gépeket. Annak idején az intel-es gépekhez Nvidiát szoktak beépíteni,AMD-hez pedig ATI-t. Azóta ezt elég rendesen megkeverték, és nálam is ez a probléma, hogy egyszerűen nem működik normálisan.
    Azért gondoltam Intel-es géppé átalakítani, mert abban eddig nem csalódtam. Egyébként pedig ehhez a típushoz is létezik intel-es konfiguráció, nekem sajna AMD-s akadt a kezem közé, amivel már csak a probléma van.
    Csere esetén hátha megoldódik ez a hibajelenség.

    Tudom, hogy meredek ötlet, de inkább ez, mintsem 2 havonta szervizelni kelljen. :)
    Attól, hogy integrált vga-s az nem jelent semmit, úgysem játékra kell a gép, akkor pedig tökmindegy. :)

    Egyébként köszi az infót, de inkább megkockáztatom ezt a megoldást, mivel az én gépem (Lenovo 3000 N200) is Intel-es és még semmi baja nem volt ezalatt az 5 év alatt. :)

  • Gesta28

    tag

    válasz Thunderzolee #8423 üzenetére

    Nos, rendesen utánanéztem, és minden ugyanott van, ahol az eredeti lapon is. Már csak a megfelelő procit kellene kiválasztani. megfogadtam a tanácsod, és a 945GM-es alaplapot választottam. mivel csak ebből a háromból lehetett választani. Így ha ez a legjobb, akkor ennél maradok. A beszerzés sokkal egyszerűbb, mint gondoltam, és hozzá is lehet jutni új darabhoz egész olcsón. :)

    Mégegyszer tuti nem lesz AMD-s gépem, mivel ennyi gondom rég nem volt műszaki cuccal :) Maradok a jó öreg Intel-es gépeknél, bár manapság visszatért az Intel az Nvidia-hoz. :)

Új hozzászólás Aktív témák