Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Priest5125

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam, nézegettem hűtőpadokat de azért leírom h mi is a problémám, fölöslegesen még se adjak ki pénzt.
    Toshiba satellite c660-as (15.6") laptopom van. Problémám az h iszonyatosan felpörög a ventillátor h a játszok. Ha csak netezek akkor még elmegy. Még nagyobb gond az a felülete forró (nem túlzás, égeti a kezem).
    Netezésnél touch pad forró, bill. nem.
    Ha fut mondjuk a firefox+játszok akkor a bill is forró. Tényleg égeti a kezem, elég kellemetlen.
    Több féle hőmérsékletmérőt kiprobáltam (aida, hw, everest, speedfan) 1-2 fok eltéréssel ugyan azokat mutatták:
    Csak netezés közbe+fut az outlook (se msn, se más progi nem fut) 58-63fok (tehát most perpillanat is)
    Játék közbe 84-90.
    Aida-val felpörgettem, felment a cpu, gpu 90-94re (irdatlan forró volt külsőleg hozzá se lehetett érni). A winyó 40 fokra ment fel.
    Lényeg h gondolkodom a hűtőn, de csak akkor vennék ha ténylegesen érezhető hatása van, gondolok itt a felületi hőmérsékletére h ne égesse meg a kezem.
    A hűtőnyilások főleg a széleken vannak. 1 kis fityf*sz ventillátor van a gépbe ami jó ha 5 centi átmérőjű, ez bal oldalt van.
    Én cooler masterben gondolkodom, ahogy olvastam az a legjobb. Sztem x-slim lenne a megfelelő (dicsérték itt sokan), de ha tudtok mást mondani, és kifejteni akkor megköszönöm. Árba 10 alatt, de fő h segítsen és ár/érték jó legyen+h ne legyen hangos.
    előre köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák