Új hozzászólás Aktív témák

  • yxcv

    tag

    Sziasztok!

    Fujitsu Lifebook A530 (2011. nyarán lett véve)

    Hiba:
    Kb 1,5 hónappal ezelőtt hozott egy olyan hibát, hogy mikor újratelepítettem a win7-et, és rakosgattam vissza a progikat, egyszercsak lefagyott az egész és mikor újraindítottam, semmit sem jelzett a kijelző. Nem is pörgött fel, és a winyo ledje is csak a bekapcsolást követő pár mp-ig világított, aztán kialudt és maradt a nagy sötétség. Elküldettük márkaszervizbe, LCD panelcsere megtörtént, bár én inkább alaplapra gyanakodtam. Bekapcsoltuk az üzletben, működött minden, hazahozom, rádugom áramra, bekapcsolom, rendesen betölt, és mikor indítanék valamit, megint kifagy. Bekapcsolás után megint a fekete képernyő, nem csinált semmit. Megint bolt, megint fel márkaszervizbe, ahol most az alaplapot cserélték. Tegnap visszakaptam végre a gépet, és bekapcsolom, minden jól betölt, megint kattintanék valamire, és lefagy. Bekapcsolás után ismét a nagy semmi, a nagy feketeség.

    Javítás:
    -először LCD panelcsere (nem tudom, mi gond lett volna ezzel amúgy)
    -másodjára alaplapcsere
    -mindkettő garanciálisan, és mindkettő a Serco Informatikai Kft.-nél

    Konklúzió:
    Kezd nagyon bosszantó lenni, hogy már kétszer megjárta a szervizt, és megint ugyanazt a hibát hozta. Nem tudom elképzelni, mi lehet a baj, mert akárhányszor visszajött a szervizből, bebootolt, elindult rendesen a gép. Tehát valami csak "csináltak" vele, mert én most bekapcsolhatnám 50x is, csak a nagy feketeség fogadna.

    Valaki találkozott már ilyennel?

Új hozzászólás Aktív témák