Új hozzászólás Aktív témák

  • bela5

    aktív tag

    válasz eduso #688 üzenetére

    Szia!

    Igen ,és pontosan ezért is hozák ki a netbook-okat,mert sok embernek, Pl.: egyetemistáknak, fontos ,hogy legyen valami amit el tudnak vinni,meg tudjanak valamin dolgozni,de recesszió idején senki nem tud (az átlag) megvenni egy 160 ezres notit egyik napról a másikra.Igaz ez a gazdasági helyzetnek tudható be. Ami a lényeg...Legtöbben a vaterán,meg a teszveszen vannak,de ezeket nem ajánlom mert fizetős és a sikeres aukció után egy jó kis összeget be kell fizetned a Sanomának. Nah ajánlom ilyen oldalnak a startapró, azt hiszem ez nem fizető, van még a www.88.hu, akkkor ha csak annyit beírsz a google-ba ,hogy aukció, agy apróhízdetés akkor kiad ezer meg ezer ilyen oldalt. Ha nem kell gyorsan pénz ne add be bizományba egy boltba se,mert tuti,hogy átvernek majd vele. Ez abból látszik,hogy beveszik Pl. 150-ért 180-ért meg eladják,szólval szerintem ezt a lehetőséget ejteni kellen. Még amit tudok ajánlani,hogy fotózd le minden oldalról és rakd fel. Ami kép nem fér fel azt link -ként tüntesd fel a hírdetésben... www.kepfeltoltes.hu , itt ingyenesen fe tudsz tölteni képet, és minden kép kap egy liket, ezt majd szúrd be a szövegbe. Tudod az emberek a sok képre mennek. Akkor hírdethetsz még az expresszen. És szerintem még az őjság sem jó ötlet.És nagy betűkkel írd oda a garancia idejét,mert az még nagyon nagy pozitívum. Képet (az elsőt amit felraksz) ,úgy készíts,hogy kirakod a dobozt, elé a notit, a noti két oldalára a hozzátartozó kábeleket, elé pedig a lemezeket. A többi legyen az oldaláról, a hátuljáról,aljáról,tehát minden szögből csinálj képet vga,vagy 1megapixeles felbontásban. Nem kell nagyon nagy kép,nem a részleteket nézik,hanem mindenki a képpel megpróbálja már az ölébe képzelni a gépedet. :)) Ezenkívül ha van rá egy kis pénzed ki is emeltetheted az első pár hétre ,hogy elől legyen a hírdetés. Jah és ne feljtsd el a következőt beírni, hogy a géped "színte bontatlan állapotű" Írd be,hogy se karc,se semmi nincs rajta, illetve ,hogy csak az asztalon használtad...(Az mind1,hogy mi a valósság,nem azt fogják nézni,de vevőcsalogató).És ezért nekem nem fizet senki, csak azért csinálom,mert vagy 1 éve amikor én akartam venni notit,nekem is nagyon sokan segítettek,ami akkor nagyon jól jött,illetve képbe leszek az aktuális informatikai témákban. Jah és csinálhatod még azt is,hogy veszel Pl.egy egeret meg egy táskát, az árárt hozzárakod a meghírdetett árhoz és beleírhatod,hogy őj egérrel meg táskával adod. Ha van akkor dellt vegyél. Egy dolog maradt ki,hogy ha aukciós oldalon hírdeted majd akkor semmi képpen se lehetsen rá licitálni ,hanem licit nélkül csak egy villámárral lehetsen elvinni. Jah és odaírhatod,hogy milyen játékok futnak rajta.
    Nagyjából ennyi,ha bármi kérdésed van, akkor csak írd meg nyugodtan ,akár privátban is! :))

Új hozzászólás Aktív témák