Új hozzászólás Aktív témák

  • eduso

    csendes tag

    válasz bela5 #686 üzenetére

    szia bela5,

    Köszönöm a gyors választ! (Apropó, fizet neked valaki ezért-- na jó, vicc volt :)

    Egyetértek, nem érte meg az árát. Gyakorlatilag egy Inspiron, más házban (fém), és magasabb szervízszolgáltatással (next business day-- ez kb. 24 órán belül a szervízes kiszállását jelenti), kb. ennyit jelent az 'üzleti'. Már sajnálom nagyon, mert pl Asus X59 vagy F5-ös, esetleg HP 6730 (..10) hasonló paraméterekkel olcsóbb lett volna, és legalább olyan jó. Most 160.000,- ért hirdetem, nem nagyon van kereslet, gondolom a gazdasági hangulat miatt sem. A prohardver mellett még hol javasoltok hirdetni (slando, expressz)?

    Visszavétel-- na ez érdekes, az ötödik napon jeleztem, cserélni szeretnék.. a billentyűzet mellett a hűtésvezérlés sem tetszik (túl hamar kapcsol be a ventillátor, 55 foknál), ventillátort cseréltek, meg alaplapot is (..!).
    Cserére nem hajlandó a bolt, pedig árban kb. ugyanaz lenne, a gép pedig kb. 2%-ot amortizálódott (nagyon vigyázok a dolgaimra..). A vicc az, hogy három nap eltelt azzal, amíg XP-t és az összes hardver-szoftvert rátudtam varázsolni, és az ötödik napon szóltam.

Új hozzászólás Aktív témák