Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberslider

    őstag

    Na jó,akkor most hozzászólok,nekem mi a tapasztalatom...

    Nekem is ajánlották,hogy ez jobb mint a 2004,mert kevésbé fogja a gépet.
    Ez igaz is. Valalennyire. A teljes igazság szerintem meg az,hogy még mindíg erősen fogja. Annyira erősen,hogy ne érje meg (nekem),hogy fent legyen.
    Persze olyanoknak,akik félnek a vírusoktól,megéri,mert alapvetően jó a program,már csak egy ikon van az óra mellett.....:)) Sp2 komatibilis, végre megkérdezi,akarom-e integrálni az antispamot az outlook expressbe,(mivel a 2004-be akkor is benyomta,ha azt disabled-re állítottam) most legalább megkérdezi,és lehet nem-et nyomni.....
    Ha kikapcsolsz valamit, alapesetben csak x percre ajánlja fel a kikapcsolást,amit aztán magától visszaállít.
    Van benne vmi új funkció is,aminek már nemtudom a nevét,olyan mint a liveupdate. ''figyel'' és figyelmeztet,mivel fokozhatod a géped biztonságát. Gondolom valami olyan riasztósegéd lehet,ami ha vmi nagy baj van világszerte,akkor vinnyog,és segít. (Javítsatok ki...)

    Szal jó a progi,meg minden,de nekem még mindíg fogja az Xp2000+ gépem 256Mb rammal.
    Nem annyira,hogy nem lehet vele dolgozni,ezért írtam fentebb,ajánlom,csak nekem még ez is sok...

    De nézzük csak meg a telepítést. 200Mb, kb. 10 perc,mire feltette a gépre.....
    Millió registry kulcs pakolás,az isten tudja,hogy nézett az ki. Ittam egy kávét mire feltette. Hát ez aztán jól beépül a rendszerbe.

    Konklúzió: A Nod32 ugyanazt csinálja 7.5Mb-ból, 10Mp telepítés után.
    Ezt megtámogatva egy agnitum outpost firewall-al (további 6 kemény Mb) tökéletes védelmet kapunk.
    Ez utóbbi szerintem meg önmagában is elég...



    [Szerkesztve]

    https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Új hozzászólás Aktív témák