Keresés

Aktív témák

  • Zscca

    tag

    válasz orbano #33964 üzenetére

    semmiben ez bonyolultabb vagyis nem az,de én érzékeny vagyok lelkileg soxor mondjuk ha ő lett volna lehet hogy elkezdtem volna könnyezni és nagyon fájt volna hogy már nem ölelhetem meg nem csókolhatom meg nem szerethetem már lehet hogy sírtam is volna kicsit

    én ilyen vagyok
    nehezen heverek ki bármit
    most mit csináljak? szerintetek engem nem zavar hogy fiatal éveimet erre vesztegetem el? arra hogy sírjak valaki után? úgy érzem többé nem tudnék mást szeretni úgy érzem mástól már nem kaphatom meg ami tőle ha kis időre is de megkaptam
    úgy érzem mással soha nem lesz olyan mint vele volt
    utóbbi így is van,de

    az elsőt szerintem mindenki nehezen éli túl nekem nem ő volt az első az első még 19 éves koromban volt utána szenvedtem vagy 3 évet

    úgy éreztem ő volt az igazi és elhagyott engem

    tudjátok az a legrosszabb hogyha nagyon elrontok valamit akkor ez a büntetés hogy elhagynak :( tudom hogy mindenkinél lehet ez,de van olyan hogy aztán megint összejön valami és újra együtt lesz két ember

    én nemtudom ragaszkódos típus vagyok :( ez nagyon szar és mellé még túl érzékeny is

    de ezek lelki dogok nem tehetek róluk

    úgy érzem

    szóval ha őt láttam volna baromira fájt volna hogy vége lett meg az is hogy nagy fájdalmat okoztam neki lelkileg azért mert elhagyott és akkor abban a percben utáltam mindennél jobban

Aktív témák