Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz tildy #139 üzenetére

    Nem érted. Sok szívás után, ami az ember önbizalmának kissé :D alávág, ez így szokott menni. Örülünk a jónak és most majdhogynem soknak is tűnik. (''Már négy hónapja? Mintha tegnap jöttem volna vele össze!'' :DDD )

    Majd ha Libria 10-12 éve házas lesz, akkor nem fogja ilyen örömmel számolni az időt. ;]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Kobe

    veterán

    válasz tildy #139 üzenetére

    szvsz fura lenne, ha azok a feltevések élnének vki fejében hogy a ffiak nem képesek semmilyen fontosabb eseményt megjegyezni....de mint tudjuk ez nem így van :o és így nem is tartom furcsának
    nem mérce, csupán jól esik kötni valamihez a dolgokat hogy valami honnan is indult el, és hasonlók, és ez sztem csak egy viszonyítási pont ilyesmikhez...ugyanugy mint ahogy a születést is iylen módon napokhoz kötjük, ha már nagyon triviális példával akarok éni ...nomeg inkább lepem meg kedvesem valamivel pl egy ilyen hófordulón, mint mondjuk a tengerentúli valentin napi dömpingen, mert míg egy ilyen napnak hozzánk sok köze van, addig utóbbinak sztem semmi :)

    és ha mondjuk egy éves fordulón vmi extra programot szeretnék szervezni, ciki lenne ha nem jutna eszembe a dátum mondjuk....asszem lenne leb@szás istenesen...legalábbis a békesség alapja ha az ember képes ezekre odafigyelni, néha jól jöhet :DDD

    felhozhatnám pl a házassági évfordulót is, mint olyant, de tudom te mint a házasság intézményéhez érdekesen viszonyuló egyén abban sem biztos hogy azt látná amit kell :)

Aktív témák