Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz The DJ #11030 üzenetére

    hali
    hát nem tudom erre mit lehet mondani. szerintem ott rontottad el hogy nem személyesen mentél le hozzá. pl hétvégén, vagy amikor időd van. az embernek ha ennyi ideje nincs akkor azt nem is akarja igazán. akkor is lett volna esélyed hogy ez lesz a vége, de ott legalább kaptál volna talán választ és nem tudja lecsapni a telefont. akkor sem hiszem ezek után hogy a nyakadba borul és boldogan éltek amíg meg nem, de valamit mondania kellett volna...

    te döntöttél és ahogy orsi mondta akkor most ne haldokolj, tényleg állj talpra, semmi dráma nem történt, csak megint előfordult az amin sokan sokszor átmennek, én is más is, tessék emberek közé menni, felállni a székből. ha érdekel az a sör még mindig áll :K

    Ne légy dühös. ha ő így akarja és nem kell neki ez a kedvesség gondoskodás, odafogyelés akkor ez van, majd más értékelni fogja benned, és imádni fog érte, az érzelgős pasikat azért szokták szeretni, bát tény hogy az én exemnek is olyan kellett volna akinek nem számít, mellette megnézi a csajokat, és "macsó" ként él, ennek minden negatívumával. mert így nem kellett küzdenie, vagy nem volt miért drámáznia, vagy bármi más. ki érti őket?

    szerintem ne görcsölj, hagyd hogy vigyen az élet arra amerre akar, de tégy is a cél érdekében. mozogj emberek között hogy ne gubózz be, ha nem adsz esélyt senkinek akkor csak azt éred el hogy beállj itt a dorba és sírdogálj 2000hsz-en keresztül hogy az élet miért igazságtalan? én mindennel úgy vagyok hogy az enyém valahol vár. igaz volt ez a házzal is, igaz ez a kocsival is, és igaz a nőkkel is. nem igazságtalan hanem nem ő volt az igazi. majd jön valaki aki megért és akarni is fog... de ha nem mozogsz sehova akkor soha nem találod meg. ne akarj nőt megérteni, se a döntésükben keresni indokot. ezt döntötte, elveszített, majd eszébe jut ez amikor egyedül lesz, vagy olyat fog ki akiben ez nincs meg... te pedig így döntöttél, vegyél nagy levegőt, és kezdj el csinálni valamit amit élvezel, és nem a gépen zajlik :DDD
    bár az ilyen zenéket nem szoktam szeretni de a groovehouse szívvel lélekkel c száma pl pont erre klappol, tessék meghallgatni a youtube-on, csavard fel a hangot aztán nyugizz kicsit :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák