Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Deck #913 üzenetére

    Őt pont tegnap öltem le, de nem sokat láttam belőle. Sikeresen ráéreztem, hogy tüzes boss lesz, bevizeztem a fegyvert, ellőttem egy firestop amulettet és bedaráltam a francba :D Mondjuk szerencsém is volt, mikor átment dark realmbe még felment rá a debuff (vagy csak én képzelem, hogy olyankor leesik róla?) és csak utána járt le. A glaive-en meg volt purity és megkapta a confuse-t elég gyorsan. :C
    Csak sajnos hét közben nincs annyi időm játszani és még mindig sokat vacakolok egy-egy pályán. Tegnap a boss elől fordultam vissza és jártam végig újra a pályát, mert kerestem az utolsó kodamát... Ami a boss termének a lépcsője mellett volt :W Kb. egy main mission+a mellékesek ami belefér egy napra... Bár nem bánnám, ha végre dobna olyan twilightot, amit meg tudok csinálni. Eddig két olyan volt, a többi mind DLC-s...

    Egy kérdés: találtam mortal soul core-t. Arra már rájöttem, hogy ez meg is tudja változtatni a core színét amivel összekombinálom. De mi szabja meg, hogy annak milyen színe van? Van piros és kék is, de lilát (phantomnak valót) szeretnék :U

Új hozzászólás Aktív témák