Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    válasz Deck #648 üzenetére

    Yep, en le is nyomtam az elso missiont demon szinten. Fu gyerekek volt baj rendesen, az elmult harom honap elegge tisztara mosta az agyamat az iranyitas teren, konkretan a Tsushima gombkiosztasaval probaltam Niohzni :D Lanyos zavaromban a burst counter se ment elsore. Az elso Gakki-Yamanba parosnal vagy hetszer meghaltam, de onnan sima liba volt. Gozuki dobott egy zold +9-es splitstaffot, szoval gondoltam, akkor az elso kuldiben kifarmolom a proficiency-t. Mezukit is ezzel nyomtam le. Nem lesz a kedvencem, olyan erzes vele jatszani, mintha a spear meg a tonfa elcseszett szerelemgyereke lenne. A Mystic Artot unlockoltam, de egyelore pihen majd a fegyver.
    A Demon nehezsegben egyelore nagy meglepi nincs, ellensegek kozul tobben kaptak piros aurat meg buffokat, de elhelyezesben, szamossagban vagy agresszivitasban nincs kulonbseg. A bossok mintha ritkabban nyomnak el a burst counterezheto tamadasaikat, az egy picit fura volt.
    Trofealista nem tunik veszesnek, nem kell minden kuldit vegigvinni Demonon, csak a DLC fo es mellekkuldijeit (Twilight es Dojo missionok nelkul). Remelem, hetvegen a Tsushima vegere jutok es belevethetem magam a DLC sztorijaba ;]

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák