Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz Deck #609 üzenetére

    Hol mutatja játékidőt? Sose néztem.. :DDD
    Kicsit "uncsi" a ng+, bár azért a dojo mission-ök meg az npc fightok nem könnyűek. Valahol a Shadow régióban mászkálok ng+on. Nincs időm sajnos mostanában sokat játszani. :O Kellene egy hét szabi. :D
    Annyira bevált a dual sword hogy nem bírok átváltani, pedig nekikezdtem a kaszának meg a hatchetnek is. Egy ninja-kusarigama buildet is akarok majd csinálni, de azt új karival. Tudom, van reincarnation cucc de azt nem használtam csak egyszer. Az Odachi tetszik még de a többi nem igazán.. Bár muszáj lesz majd kimaxolni előbb-utóbb mindent.
    Vannak +4 es cuccaim már, de az arany csak úgy folyik ki a bukszából. (Tuti hogy Mumyo költögeti titokban a ruháira ;] )
    Egy fasza kis maxos karit akarok, elvinni szintben ameddig most lehet. Talán lvl 300?
    Utána jöhetnek a különféle buildek.
    Nekem a dual sword+onmyo magic a favorit jelenleg. Buffok fel és jöhet a boss. Ninjutsuból csak a poison kencét használom a fegyverre. Jóféle poison-os dualom van. Még a dojos sword masterre is felvittem nagy nehezen a mérget. Az öreg jól bírta.

    Néztem yt-on dobálós buildet. Hát most abban nem tudom mi a pláne hogy messziről ledobálod a bosst. Mondjuk poénnak jó, majd ha végigvittem a játékot akkor megpróbálkozok ilyesmivel. A title-ekhez jó lehet no damagere ledobálni a bossokat. De első végigjátszásra én tuti nem dobálgatnék. Úgy hol marad az élvezet és a kontroller falhoz vágásának élménye?

    Amúgy összegezve nekem nagyon bejött a Nioh 2, az elsőre is visszatérek majd. Rohadt jól lett a burst counter kitalálva, tetszenek a skillek, kombók. Mondjuk picit soknak érzem néha, van hogy átváltok nagy izgalmamban low stanceről másra stb. Bár kezdek ráérezni hogy mikor melyiket érdemes használni. Nekem elég lenne a water sword és a cherry blossom. :)
    Muszáj is mert a dojokban ha nem kombózom hülyére magam akkor a mester fog engem. A demon forma is baromi jó ötlet volt.

    Tetszett nagyon a story és hogy összefűzték az elsővel az is fasza volt. Nagyon élveztem. Jók az npc-k, karakaterek. Egyedül az ellenfelek lehettek volna icipicit változatosabbak. Nekem valamiért a waira tetszik legjobban mint új ellenfél. Kinézetre. Van benne fantázia. Bossoknál meg ilyen értelemben Kasha tetszett. (nem csak a szilikoncsöcsök miatt) :DDD Ja és a Gozuki, Mezuki páros is tetszett. Egyedül a házméretű bossok nem tetszettek. Röhejes volt a Lady akárki is. Ekkora szar bosst régen láttam. Még a nevét se jegyeztem meg. Ennél csak a DS Bed of Chaos a röhejesebb.
    Grafikailag és művészi értelemben nem egy ds3, de azér voltak nagyon szép területek. Sok helyen copyzták az elsőből a pályákat de hát valamin spórolni is kellett gondolom. Végre nem volt állandóan sötét mint az elsőben.
    Szerintem picit túltolták a fejlesztési lehetőségeket is, annyi *óf*szt lehet pakolni a cuccokra hogy néha ezt se tudom már mit raktam a fegyverre, armorra. De ez legyen a legnagyobb hibája a játéknak. Zseniális játék. 10/9.5. És még jönnek a dlc-k meg gondolom lesz itt is valamiféle abyss.
    Úgy röviden ennyi jutott eszebe most. :D

Új hozzászólás Aktív témák