Új hozzászólás Aktív témák

  • Nahh, nem tűntem el, csak az IRL dolgok elvitték az időt, így nem jutott játékra. Most hétvégén viszont befejeztem az utolsó DLC-t is. Számomra így lett komplett a játék, élveztem minden pillanatát. Kicsivel 200 óra felett végeztem, de nem rohantam sehova, szal ez teljesen okés. Most még a platinához kell 3 trophy azokat akarom kihalászni, illetve a következő nehézségi fokozatokat megmászni + grand tournamentben és abyssban kicsit elmerülni. Annyi van, hogy mostantól kicsit érintőlegesen fogok játszani, el akarok kezdeni más játékkal is foglalkozni /GoW ill DQXI a két nagy esélyes/. Gondolkoztam rajta, hogy megveszem a Sekirot, de egyelőre a gameplay-ek engem nem győztek meg, úgyhogy majd vmikor akciósan.
    Szeretném megköszönni a topiklakóknak a segítséget, illetve, hogy elnézték a mások számára triviális kérdéseimet (:
    Végszóként annyi, hogy nagy kár lett volna, ha ezt a címet kihagyom, nálam egyértelműen azon kevés játékok közé tartozik, ami must have kategória..

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák