Új hozzászólás Aktív témák

  • Kai_Rong

    senior tag

    válasz Deck #1487 üzenetére

    Pont ez az, hogy nem megcsináltatni szeretném mással. Way of the Samurai-on megcsináltam egyébként... Marhára nem arról van szó, hogy béna vagyok és rögtön one-shotol az első ellenfél, simán eljutok mindegyik pályának a végéig Way of the Demonon is. Az utolsó körben a boss(ok) életét le tudom verni 30-40% alá, csak például A Fare for the Afterlife pálya masszívan büntet azért, ha szar a DPS-ed, mert random spawnol Biwa Bokukat, akik egy revenantot a nyakadra küldenek. Igen, tudom, hogy ha grindelnék még egy 14-15 órát és elérnék az Omi régióba Way of the Nioh-n, akkor valószínűleg olyan gearem lenne, hogy one-shotolnék vagy two-shotolnék mindent. Így közeledve a 200 játékban eltöltött órához (amiből az utóbbi 6 hétben ment bele 185) szeretném lezárni, amit elkezdtem. Az egész játékban összvissz egyszer hívtam be visitort bossfightra, hogy vigyen magával (Orochinál WotD-on), minden mást magamnak csináltam, tanultam a bossok támadásait, farmoltam a jobb gearért, buildeket próbáltam ki, ezért nem gondolom, hogy annyira szégyenkeznem kellene azért, mert segítséget mertem kérni.

    PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Új hozzászólás Aktív témák