Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    válasz Dr.F.E.R.I. #9273 üzenetére

    Update: a régi fórumozók még talán emlékeznek rá, hogy adtam le rendelést az 576-nál (WW HD). :) Tizenkét nap (nov. 20 - ) után előrelépés történt az ügyben, egy fiatalember felhívott , hogy jöhetek a játékért (Mammut 2 üzletbe kértem). Mondta, hogy 3-4 napig el tudják tenni nekem, szóval ha addig át tudom venni, az jó lenne... Búcsúzóul azért óvatosan megkérdeztem, hogy ugye az akciós árán. Tizenötezer - hangzott a válasz. A történetbe ekkor újabb fordulat került, minek során kifejtettem neki, hogy ezt egy pénteki akciójukban rendeltem tíz lepedőért. Kérdezte, hogy a mostani pénteken volt-e akciós, én mondtam neki, hogy még a BF előtti pénteken (már én sem nagyon emlékeztem, de a böngészőben még nyitva volt az érintett ablak, onnét puskáztam). Kicsit szabadkozni kezdett, hogy pénteki akciókat max 2-3 napig szoktak tudni elfogadni, én közöltem, hogy oké, de ezt speciel még aznap pénteken rendeltem. Ekkor jött az isteni szikra, hogy felhívja a központot, akiktől engedélyt kell kérnie, és ha minden jól megy, átvehetem az akciós áron. Másfél óra múlva megszületett az áttörés, visszahívott a srác, hogy engedélyezték a dolgot. Úgyhogy a napokban ha arra van dolgom, átvehetem a játékot.

    Szerencsére nem vagyok egy idegbeteg típus, nem mondom azt sem, hogy mínusz ötezerért nem érte meg két hetet várni, de valahol homokszem lehet az 576 gépezetében. A srác úgy segítőkész volt, valahol a rendelésfogadás és ő közte van a cégnél egy amolyan lost in translation szakasz. Furcsának tartom, hogy ilyen árak és kiépítettség mellett ilyen vidéki bolt-fílingje van ennek a hálózatnak. Nem mondom, hogy ne rendeljen innét senki, de aki mínusz egyedik napon már játszani akar a kinézett gémmel, az lehet jobban jár, ha máshol nézelődik.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák