Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz n000rbi #9810 üzenetére

    Én a magam részéről megismertem itt 5-6 emberkét akikkel nagyon szivesen játszom még akkor is ha csak ennyien vagyunk. Az a jó hogy bármiféle előzetes megbeszélés nélkül ugywnabban a mentalitásban játszunk, és az hogy nem kellett külön keresnem ezeket az embereket hanem rögtön ikyeneket találtam számomra hihetetlen.
    Egyébként nem feltételeztem hogy bárki is nsgyon fiatal lenne.

    Ezt most mindenkinek írom aki szeretne az itteni fórumosokkal mario kartot játszani.
    Ne értsetek félre, nem azért írok úgy ahogy mert bárkit is hülyének nézek. Ilyenről szó sincs.
    Csak el akarom kerülni a félreértéseket teljes mértékben.

    Most volt verseny amire én is késve csatlakoztam és discordon megbeszéltük hogy tisztázni kéne a dolgokat (én javasoltam) mielőtt újabb félreétések születnek a fórumon, elvégre mi csak jókat akarunk játszani közösen.
    Nem akarok szóvivő lenni és ez nem az én személyes akaratom, de felvállaltam hogy megírom ezt a hsz-t és reméljük a legjobbakat.

    Az első a komunikáció verseny előtt és közben.
    Azért nem a fórumot használyuk versenyek lebeszélésére mert lassú.
    Jelenleg 3 platform van ahol szervezünk, hangouts, facebook és messenger.
    Mindhármat be lehet állítani hogy jelezzen ha valaki ír.
    Mikor ide kikerül hogy verseny lesz azt is hanfouts-os messengeres kérdezés vállaszolás előzi meg.
    Ezután pedig discordon gyülekezünk aminek a linkje már többször is be volt, és még be is lesz írva ide.
    A discordot két dokig miatt szeretjük. Jó hangulat és kötetlen a játéktol független beszélgetések szoktak kialakulni. A másik hogy az esetleges félreértéseket azonnal tisztázni tudjuk. Utóbbira egyébként még nem volt szükség.

    Ha valaki nem kiván csatlakozni se discordhoz se a 3 leírt megbeszélős platformhoz sem annak szerintem mindegy is ha csak megy globalra, ugyanis ez egy ilyen fórumos verseny ahol a jétékosok a verseny mellett egy tök jó kis közösséggé váltak.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák