Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz djozsi #15350 üzenetére

    Próbáltam viccelődni. :D Egyébként megértem én a Ti véleményeteket is és tudom hogy sokan szeretik kisajtolni a játékot, ami benne van. Nincs ezzel semmi gond, de engem hosszú távon ez nem köt le. Persze az sem feltétlen igaz hogy "alig várom" a story végét, hogy mehessen a kövi játék a gépbe. A Mario esetén pont hogy sajnáltam este, hogy vége van, mert imádtam. :) Ahogy menetelek előre egy játékban azért próbálok mellék dolgokat is csinálni, hogy minél többet lássak a játékból, meg 1-1 játékban ugye jó lehetőség arra hogy fejlődjön a karakter. Persze kimaxolni így sem sikerült egyik játékot sem eddig, de többet láttam belőle, mint a main story. :)

    Sic Parvis Magna

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz djozsi #15350 üzenetére

    Azt a részt szerintem a Nintendo cseszte el. Nem azt mondom hogy adjon valami gamebreaker cuccot, de hogy kb 300 felett már gyakorlati haszna nincs, az nevetséges. Addigra rég kimaxolod az invedet. Így trófea/acsi hiányában (ami számomra szintén egy fájó pont), már nincs értelme gyűjtögetni.

    Persze furán hangozhat ez pont az én számból, de hát PS4re is meg PC-re is annyi játékom van, hogy a világ összes ideje is kevés lenne, szóval inkább azokat tolom ha időm engedi..
    Pedig ha lenne értelme a Korokhuntnak, tuti nekiállnék, de így... :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák