Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Edge #20898 üzenetére

    Igen, én a Skyrim-ben ezt nem szeretem, hogy ha handheld játszom, akkor esélytelen olvasgatni benne, ha pedig 6.2 helyett 5.5 lesz, akkor még inkább az lesz.

    Nekem kicsit vegyesek az érzéseim: magát a készüléket jópofának tartom, viszont elég sok minden kikerül belőle, és így a 200$-os árat kicsit túlzónak tartom - ennek ellenére lehet, hogy győz majd a kíváncsiság, és veszek majd egyet.
    A nagyobb akksiidő üdvözölendő, és a kisebb méret is, handheldként használva kicsit kényelmetlen tud lenni a Switch.
    Esetleg valami jobb panelt rakhatnának bele, valamelyik nap játszottam az első generációs Vitán (ami még OLED panellel készült), utána rossz volt a switch elé visszaülni.
    Illetve így a Switch név kicsit értelmét veszti, vicces lenne, ha tényleg jönne Pro gép, és az pedig csak asztali lenne.

    Egyszerre lehet amúgy 2 switch társítva az ember accountjához, és le lehet tölteni mindkettőre a játékokat, szinkronizálhatóak a mentések (természetesen egyszerre nyilván csak az egyiken játszanék)?

Új hozzászólás Aktív témák