Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    válasz PHM #4898 üzenetére

    Igény az nyilván van rájuk, inkább egy korszerű üzleti modell az, amire szükség volna. A Nintendo 30 év alatt csak annyit változtatott szinte, hogy most már lehet digitálisan is játékot venni (baromi drágán), de alapvetően minden ugyanaz, mint a NES korszakban is volt. Sok játékkal vagyok úgy, hogy méltányos összegért cserébe szívesen kijátszanám, de meg már nem feltétlenül venném. De jobb lenne az állás akkor is, ha a digitális játék nem kerülne a dobozosak másfélszeresébe. Stbstb. Lehetne azért itt min javítani, még messze nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodnak.

    @BulletBill: ne vedd túlságosan magadra, nálam ilyen a dicséret ;)

    [ Szerkesztve ]

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

  • ayo

    addikt

    válasz PHM #4898 üzenetére

    na igen ezt mondom, hogy ezek inkább csak kazuálok vagy kocajátékosok. na de hány ember van belőle aki játszott előtte is? hány ember van aki venne bármilyen konzolt? sok ismerősöm soha se játszott csak amióta van telója. őket azok kielégítik, de egy komolyabb játék akár egy egyszerű platform játék már bonyolult vagy nem tudja lekötni, viszont egy jó flash játék pénzért és IAP-pal már egyből szerethető :D

    a mobillal sok embert elértek a fejlesztők akik régen soha az életben nem nyúltak játékokhoz és mondjuk egy angry birds teljesen ki tudja elégíteni őket minden szempontból.

    engem néha zavar, hogy telót meg 3ds-et hordok magamnál és ugye sokszor csak a mobil van nálam, de valahogy még sem szeretnék 3ds-en telózni, nekem azon pl a net is fölösleges.

    tény hogy háttérben van minden eszköz és a mobil van nagyon nyomatva, ahogy a kép is mutatja amit linkeltem, de azért nem kell temetni szerintem semmit se egy ilyen hír után, hisz csak összefoglalták azt ami eddig is volt. ezek a nagy cégek már jó ideje tolják a játékokat, de azért kevéset tudok kiemelni ami tényleg igazán érdemes.

    amúgy pár éve még a PC-t temették, alig adtak ki rá konzolok játékokat minden exkluzív volt és valami meg se jelent több év után se. aztán beindult a piac, emberek elkezdték venni a játékokat és a fejlesztők meg nyomatták a kontentet hiszen látták, hogy pörög a piac, hála a Steam akcióknak meg az 1 dolláros indie pakkoknak. Most már csomó haverom vesz több ezerért játékot akik régen nem, sokkal kevesebb a warez és ennek hála, hogy a fejlesztők ki mernek adni rá játékokat és foglalkoznak vele - Mortal Kombatot se adták ki pl. jó sokáig PC-re hiszen no profit, úgyis csak letöltik. Változik minden. Nintendónál is tuti lesz változás, Wii U azért most szépen kezd beindulni bár szerintem későn, a 3DS-ek szépen fogynak, lesz itt még móka :)

    (#4900) Dr.F.E.R.I: na igen azt kihagytam, hogy mi a bajom a nintendóval! a digitális ár. értem én, hogy a dobozos eladást nyomják, de hát na. más platformon is a digitális eladással tolták meg a statisztikát és a dobozos játékok egyre inkább csak háttérbe szorultak. Inkább csak a gyűjtői cuccokért szoktam én is venni ezeket másért minek, ha töredék ára a digitális...van mit változtatni az tény

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák