Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz [Prolixus] #142 üzenetére

    Hol sugallja ezt, mivel?

    Számomra azzal, hogy ez egyezik meg minden általános gépen. A legkisebb lebegő változatuk (small sphere) gyakorlatilag csak egy gömb fej némi extra alkatrésszel. (az unit leírásoknál: "machine life forms are built from modular parts and have many variations" - vagyis egységes modulokból épülnek fel)
    A machine core is gömb alakú (bár ez kifejezetten nem jelenik meg, hogy épp a fejből esne ki).
    A szekta vezető gép feje esik le - jelezve, hogy halott.
    Route A-B végén a földön heverő fejek (test nélküliek is) szemei kezdenek villogni.

    Nyilván az alkotót kellene kérdezni - én csak felvetettem, hátha valaki ismeri a választ, hasonlóan megütközött rajta, vagy van saját elképzelése a magyarázatra.

    Nekem felfedezés/aktiválás után is előfordult, hogy a közeli robotok miatt újra megjelent az erőpajzs (Pl.: Route A és talán B alatt is City ruin center access point rendszeresen lekapcsolt a közelben tanyázó gépek miatt)
    Route C alatt Emil nagyobb köröket tesz a városban, ekkor elmegy a Near Factory nevű automata előtt is - ekkor bekapcsol az erőtér.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák