Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz rlazol #22490 üzenetére

    Nem lehet az, hogy a Lions azt mondja hogy ok, megszereztük Goffot, és valami csoda folytán azt mondják hogy látnak benne rációt, úgyhogy szereznek egy vagy két segédedzőt, akik kifejezetten azzal foglalkoznak hogy Goffnak ezen hiányát próbálják meg orvosolni.

    Azért én annyira nem értékelném le, hogy ennyire átmeneti vagy ennyire szituációs megoldásként gondoljanak rá. Persze a franchise QB titulust mindenhol ki kell vívni.

    All→M8

  • Zanik

    addikt

    válasz rlazol #22490 üzenetére

    Szinte kizártnak tartom, hogy McVay vagy bármelyik QB coach alatta ne próbált meg volna valamit kezdeni azzal, hogy Goff nem tud védelmet olvasni. Az hogy Fisher balfasz volt vele az első évében egyértelmű, ahogy az is hogy McVay alatt táltosodott meg (lásd áthívott play-ek), és 2018-ra mintha fejlődött is volna valamennyit azért. De nem eleget!
    2019-ben és 2020-ban sokkal rosszabbul játszott mint előtte. Szerintem ezt elégelte meg McVay, hogy a 2018-ig elért fejlődés volt a plafon és az is nagyon alacsony.

    Nem tudom, hogy Goff mentális képességeivel van-e gond, hogy képtelen megtanulni és/vagy élesben felismerni védekezési sémákat, vagy egész egyszerűen csak eddig terjed a football IQ-ja. McVay kudarcáról csak akkor mernék beszélni, ha a Lions-ban fejlődne Goff. Ha jobban érezné a zsebet, jobban mozogna ki, ritkábban adná el a labdát, ha kevesebb sack-et nyelne be és elsősorban látná előre hogy mire készül a védelem és áthívná a játékokat magától. Erre én jelenleg 5% esélyt látok.

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák