Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz vond #11909 üzenetére

    bazd meg sry!
    épp akkor ment le az ismétlés a sportTVn, azt hittem már nem kell spoilerbe tennem, SRY! :W

    amúgy én nem látok ilyen tendenciát. Egyszerűen csak a mi riportereink vannak nagyon ráizgulva erre a témára és emiatt sokat foglalkoznak vele a közvetítésekben. Másrészt a televíziós technika fejlődése (HD minőség, új kamerapozíciók*, jobb minőségű lassítás, stb) miatt jobban kijönnek. Illetve az elkapókat, "védtelen" játékosokat védő szabályok erőteljesebb alkalmazása, elsősorban a DPI, a RtP/RtK, az "Illegal use of hands" hívások hangsúlyosabb szerepe miatt érezheted ezt. Ezek ugyanis sajnos szubjektív megítélésűek, és baromi nehéz élőben szabad szemmel megítélni őket. Ezekben nem is annyira a sok hiba, mint inkább az -akár egy meccsen belül is fellépő - inkonzisztencia a zavaró. De szerintem nem a zavarna titeket se annyira, ha nem ezzel foglalkozna állandóan Faragó a sérülések megtippelése mellett...

    szerk.: pl az off.PI nem váltana ekkora hullámokat, ha egy sima 20 yardos bünti lenne. így, hogy akár 50-60 yardot össze lehet szedni vele, nyilván nagyon központi tud lenne.

    *pl pár éve van csak a gólvonalnál lévő naracssárga oszlopban kamera

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák