Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz twine #6250 üzenetére

    Sz*r az egész ... Google egy igazi Troll, sz*rnak ők a frissítésekre, nem érdekli őket, nagyon nem tetszik ez a hozzáállás amit művelnek ! :(((

    Régen hogy is volt ez még a Galaxy Nexus időkben ? találtak 1-2 hibát amit rögtön 48 órán belül javítottak ez így működik jól (Apple ugyan ezt csinálja a mai napig) és most mi van ? kiadták az 5.0 -t majd kb. 2-3 hét múlva az 5.0.1 -t bugos fos hulladékot, ezek után eltelt lassan 3-4 hónap majd kiadták az 5.1 -t ami tartalmazza az újdonságokat viszont a régi hibákat nem javították :(

    Emlékezetek csak vissza a N4 időkre 4.3 -ig a kamera tökéletes volt semmi hiba, aztán jól eb*szták ... és most ugyan ezt csinálták a N5 -el is ugyan az a kamera hiba + reboot :((

    Na ezek után én már semmi jóra nem számítok, Google főhadiszállása egy játszótér, sz*rnak a frissítésekre + hibák kijavítására, hát ezek után már tényleg elgondolkodom hogy kell nekem még a jövőben BugDroid ? kíváncsi vagyok majd mik lesznek a fejlemények, de szerintem senki semmi jóra ne számítson :o

    Szerk.

    Lassan tényleg oda jutottunk hogy a gyártói romok (Tácswiz + társai) sokkal jobbak és stabilabbak mint a stock droid, ami szerintem kicsit szégyen ! :((

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák