Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horvathkrisz

    addikt

    válasz w333 #6252 üzenetére

    Amig te magad nem probalod ki az 5.1-et, addig ne irj velemenyt, mas velemenye alapjan. Lehet hogy a sok barom akiknel beszarik ez meg az, rosszul rakjak fel mert annyi eszuk sincs hogy egy clean installt csinaljanak, utana meg szitkozodnak, te meg bedolsz nekik. Most nem twine-ra gondolok.

    Apropo twine, te kiprobaltad az 5.1et hogy visszatertel 444-re?

  • twine

    addikt

    válasz w333 #6252 üzenetére

    Írtam is on-ban a napokban,,,hogy engem valójában az egész dolog nem érdekel(ne)....már...de ez a kamera hozzáférhetetlenség,,,ez kiidegelt párszor...
    Ami nem a Google hibája, de veszettül hiányzott, az az Xposed...most, hogy downgrade-eltem....és minden van ami régen...(xposed modulok)...olyan mintha végre hazaértem volna...
    CSuda jó lesz...azt, és úgy heggesztek, amit csak akarok...és nem futok csöcsre, úgy mint ART alatt, hogy nincs, nem működik,,vagy ha igen alpha,és sz@rul....
    Mindegy na, kicsit istenkáromlás ez egy Nexus topicban.....szépen csendben megvártam hogy kijöjjön az 5.1....látom ,hogy nem nekem való...azt is látom hogy az Xposed is olyan tetü lassan épül hogy borzalom...
    így váltottam..vissza.... :U
    Na bumm,,,Nexusom van, kva jó rendszerrel, és sz@rrá hekkelhetem...és minden működik rajta...!
    Hogy nem a legújabb droiddal? Azt hiszem elértem arra pontra, hogy ezt is lesz@rom.... :B

    (#6255) horvathkrisz:

    Nem, nem próbáltam ki.... :B :(
    Hiányzott az xposed,,,úgy éreztem csak félig használom ki a telefont, ahhoz képest, ahogy 4.4.4alatt tudtam használni....

    Egyébként igazad van....nem tudok ellent mondani...valóban ne alkosson az ember addig véleményt amig nem próbálta.... :R

    Én azért döntöttem végül így, mert nem volt kedvem, időm, energiám kísérletezgetni....meguntam :B :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák