Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz Scooter74 #10165 üzenetére

    Nexus 6 fémkeretes :D
    Egy hete tesztelem a cégest.... Lehet ez lesz az utód, aztán ha megszokom a méretet, és normalizálódik a 6P ára, akkor arra lecserélem fél éven belül? ha megéri a váltás.

    N6 Pozitívum:
    - Hihetetlen smooth az N6, n5-re nincs panaszom, de látványos különbség van a 2 között.
    -3 giga ram is érezhető, hogy sokkal több alkalmazást tart meg a háttérben.
    -És a hihetetlen nagy pozitívum az a kamera. Te jó ég milyen képeket lő :Y el nem hittem.... Konkrétan ugyanolyan minőségűeket mint az iphone6+, csak a nagyobb megapixel miatt picit részletesebbek. Videóók ugyanez.... Nem hittem el. múlthéten csomó ugyanolyan beállítás mellett lőttünk képeket i6+ és n6-tal és ugyanolyan gyönyörű képek születtek mindkettőn.
    - dupla előlapi hangszóró...... te jó ég. Végre nem kell fülest keresni ha egy YT videók akarok nézni fél óráig.
    nagyon jó ez a 2.0-ás hangzás. Elképesztő! Ezek után csak ilyen telefonom-táblagépem lesz. Fülrákot kapok ha monoban kell hallgatni valamit.
    - Borítás, anyaghasználat 10/10. Minőségi cucc, nagyon egyben van.

    Semleges:
    nagy a kijelző. Szokni kell még. Egykezes használat is megyeget vele.
    Viszont ez ebook olvasásra tökéletes ( nem kell így vennem táblát, jó lesz ez is ).
    Böngészni desktop módban is tökéletes. Furcsa, meg kell szokni.
    -QHD-ra fújtam eddig, de azt kell mondjam "meg lehet szokni". Szép nagyon. Főleg ha olyan honlapon böngészek, amin vannak nagy felbontású képek.
    -32 gb belső tárhely.

    Negatívum?:
    -Akksi idővel nem vagyok elégedett. +max 60 perccel bír többet, pedig 1000mah nagyobb akksi....
    -QHD? emiatt fogyaszt többet. FHD simán jöhetett volna vele. mind1.
    - AMOLED... hájájájááááj. Háááát. izé. Mivel mindenem IPS és az N5 kijelző is gyönyörű volt, ezért mindig nap végén ha átváltok telefonra kicsit furcsák a színek.... de meg lehet szokni.
    viszont alacsony fényerőn a szó legszorosabb értelmében a fehér az rózsaszín.
    Bár ez amoled és itt kérdezek is, nem nagyon kell 50% alatti fényerő nem? inkább azt kéne megoldani, hogy minden alkalmazásom fekete legyen, inkább azzal tudom növelni az akksi időt, nem pedig az ultralacsony fényerővel mint pl N5 esetében.

    Expansysl kb 110-ért tudnám megrendelni egy PH-s arc közreműködésével.
    Mondjuk itt még mindig kérdéses nekem a garancia, hogy motorola világgarit kapok-e és ezt itthon a motorola szervízben tudom-e értékesíteni....

    Szerintem megérné a váltás a pozitívumok és semleges dolgok miatt. Kevés a negatívum még, azért hétvégén és jövőhét elején még használom fő telefonnak, aztán kiderül.
    Viszont N6-ról csak az ujjlenyomatolvasó miatt lehet nem fogja megérni a váltás.... Ezt már úgy látom előre + 90-100-ről beszélünk.

    És hogy miért N6? Múlthéten az iphone6 volt nálam hétvégén.... hát gyerekek. Visszaesés N5-höz képest akksiban ugyanaz, kamera lenne jobbacska, de proci és kraftban veri az N5 az a durva ( görgetés, honlap és app betöltések ) . Ramról ne is beszéljünk....
    Pozitívum a fingerprint és a kamera volt végeredményben, de ennyiért?
    És nem beszélve arról, hogy annyi crasheltek az appok ios9-en, mint N5-ben 3 hónap alatt. Elképesztő. És ezért fizessek +130 ezret, hogy felbontás, akksi, cpu, RAM-ban visszalépjek a kamera és fingerprint miatt.....
    hát kössz most ezt kihagyom. Inkább valami iPad ha már iOS.
    iphone 6S megérné és az nem lenne visszalépés, de 200.000-ért inkább veszek egy 46" smartTV-t. :DDD

    nagyjából ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák