Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Bad Pritt #8439 üzenetére

    Ami most jelent meg, a lightfall. Gondolom ez a 2 folytatasa? Nem nagyon vagyok benne, annyit lattam, hogy co-op, latvanyos lovolde, szamomra ingyen, mi baj lehetne.

    Hat, ugy minden, amit egy co-op, latvanyos lovoldeben el lehet baszni, azt sikerult nekik. A UI egy borzalom, kiir dolgokat, de nem lehet tudni, melyik quest melyik reszehez tartozik, az ikonok felerol nem lehet tudni, hogy micsoda, jelmagyarazat meg nincs, a menu logikajat az elso generacios japan infotainment rendszerekhez, esetleg a regi alcatel telefonok menujehez tudnam leginkabb hasonlitani (igen, annyira szar), a questek meg amikor tudod, hogy mi a picsat csinalsz, akkor is bugolnak, es hogy meg retardabb legyen az egesz gunplay, nem eleg, hogy be se lehet allitani, hogy linearisan mozogjon a hulye kurzor az analog kar dolesszogenek megfeleloen, meg a fegyverek is huznak felfele, de ugy, mint ha egy leukemias 5 eves kislany tartana szerencsetlen geppityut. Namost probalj meg ennek ellentartani ugy, hogy nem lehet tudni, mikor eppen mennyit fog mozogni a kurzor.
    Eletemben nem volt szerencsem olyan lovoldozos jatekhoz, ahol a lovoldozes resze ilyen szinten el volt baszva. Mar konkretan az alapok is. Es ez ugyanattol a studiotol, akinek sikerult anno Halo szintu gunplayt kiadni a kezebol. Hogy mi a picsa tortenhetett, azt elkepzelni nem tudom. Fogtak mindent, ami jo, es kidobtak a picsaba.
    Eskuszom nem tudom megerteni, hogy lehet ezt ennyire elcseszni. Marmint, basszus, annyira elemi dolog. A doom elso resze ota fejlodik, a quake 2 meg a half life meg cs ota meg gyakorlatilag megvan az industry standrad best practice sima lovoldozos gunplay-re, mi a pocsomert akarna barki varialni ezen? Egy 4000ft-os hulye Udemy kurzusbol copy-paste-eled a gunplay-t es kesz, tokeletes. Hogy mit kell ezen varialni, miert kell ujrafeltalalni a kereket, azt ha megdoglok se ertem. Meg azt se, hogy ez hogy ment at egy studion. Olyanon, aminek van fps tapasztalata. Tenyleg nem volt senki, akinek a szavanak van sulya, aki felallt volna, hogy kozolje a fonokseggel, hogy gyerekek, ez igy konkretan szar? :W :(

    Szerk: Megneztem, amugy ez 60 font ez a fos, legalabbis a jatek+battle pass vagy mi a retek egy evre csomagban, amit kaptam, annyi. Ha kiadtam volna erte 60 fontot, ledobta volna az idegrendszerem a lancot, az biztos. Igy is az van, hogy regen huzott fel jatek ennyire. Le is torlom szerintem a gecibe mindjart, a gondolata is felidegel ennek a fosnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák