Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz opr #8275 üzenetére

    Nem tudom eldönteni, hogy a torták ebben az esetben mit szimbolizálnak. :D

    De igazából teljesen mindegy, annyi a lényeg, hogy ha mozgóképről van szó akkor a TV fokozatosan veszít az értékéből az elmúlt 4-5 év alapján. Nem fog eltűnni, de a mobil tartalomfogyasztás kerül előtérbe ott is, mint szinte minden más esetben.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz opr #8275 üzenetére

    A tortákkal nem vagyok képben, de élelmiszert forgalmazok és több területen piacvezetők vagyunk. Viszont nem így működik, ahogy írod. Az egy álom lenne. :D

    Illetve ilyen kis mikro piacon lehetséges, ahol mondjuk előtte csak egy kerület egy részét szolgáltad ki. Tehát gyakorlatilag nem vagy mérhető a globális piacon. Viszont azt garantálom, hogy az első időkben kevesebb fog fogyni a korábbi izből. Jelentősen.

    Termékbevezetés pedig plusz költséggel jár, különben baromi lassan fog menni. Vagy sehogy, hiába jó cucc.

    Egyébként az a baj a fenti példával, hogy nem számol olyan változókkal, ami ezen a piacon van. Mert például a mobil és a konzolos gaming teljesen más. Felhasználási módjából adódóan talán a Switch áll közelebb hozzá, de mondjuk egy asztali gépnek pont annyi előnye van, amennyi hátránya is a mobillal szemben.

    Abban viszont 100% -ban egyetértek veled, hogy két szolgáltatás tud együtt is fejlődni, de hosszútávon biztos, hogy valamelyik vissza fog szorulni. Ami nem feltétlen jelenti azt, hogy eltűnik.

    Az embereknek véges a szabadideje, és a meglevő fogyasztók mérlegelni fognak két szolgáltatás között. Tehát ha egyiken játszott napi 2 órát, akkor onnantól nem fog a másik miatt napi 3-4 -et.

    Szerk.:
    Bár őszintén megmondom nem tudom már követni, hogy a gaming vagy a filmes szokásokról beszélünk, mert keresztbe mennek a válaszok és mindegyik szóba kerül. :D

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák