Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz .LnB #8155 üzenetére

    Az megvan, hogy most ugy ervelsz, hogy bevallottan fingod nincs? :D
    Honnan tudod, mikkel jatszottam? De most halal komolyan? Ezen a szintu vitan, hogy "fingom nincs, tehat jobban tudom, mert ugy gondolom" azert lepjunk mar at plz.

    Fogalmazzunk ugy, hogy azokban a jatekokban, ahol tenyleg celzol rendesen iranyzekkal, nem a pottyot lovod a kijelzo kozepen, ott elony a VR.
    Amugy meg, mozgas... Mi a francert lenne barmi kulonbseg? Ugyan ugy iranyitod, setal, fut, letrazik, guggol, ugrik. Ebben ki is merult a CS-ben a mozgas, mi az, amit szerinted ebbol nem tud megcsinalni a VR-os emberke? Van olyan mozgas, ami kizarolag kisebb monitorokon mukodik, vagy mi? :DDD

    Mozgasba amugy azert nem gondolok bele, mert nincs mibe. Hajszal pontosan ugyan ugy mozogsz, mint a nem VR jatekos. Ugyanaz a kontroll, ugyanaz a hatasa ugyan annak a gombnak. Mit nehez megerteni, hogy a VR meg a nem VR jatekos kozott a kulonbseg az, hogy a VR jatekos tud masfele nezni, mint amerre lo, meg fedezek mogul kinezni meg kiloni ugy, hogy nem mozog oda a teljes testevel es ennyi. Semmi mas differencia nincs.

    De tessek, VR CS: [link]
    Csak ez meg a PSVR1-el volt, ugyhogy erosen korlatozta a mozgast az, hogy csak szembol lat a kamera (ertsd: nem tudtal rendesen hatrafordulni, 30 fokonkent pocogtetni kellett, borzalmas volt :W), viszont PSVR2-nel mar nem lesz ilyen gond, ott valoban 360 fokos a mozgasi szabadsagod. Probaltam ezt is, a PSVR1 technikai problemai megoltek, de azt kiveve kurva jo volt, siman CS szint. Jon is a kovetkezo resze PSVR2-re, bele is fogok ugrani.

    ui.: Emlekszel arra az idore, amikor a golyos egereket levaltotta az optikai, de draga volt, es a sok okos mondogatta, hogy baromsag, meg semmi elonyt nem ad, mert a golyos analog, tehat soha nem lehet olyan pontos az optikai, tehat mindig az lesz igazabol elonyben, aki golyos egerrel jatszik? Na, pont ugyan ezt csinalod most.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák