Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz Wesder #4999 üzenetére

    Egyelőre csak VGC-n làttam, így lehet igaz.

    New regulatory docs have shown Sony believes Xbox owning Call of Duty "could influence users’ console choice".

    Èrdekes egyébként hogy amikor nàluk vannak jàtèkok, amik èvekig, vagy sose jönnek Xboxra, akkor az nem probléma. Egyébként a CoD mint olyan biztos Minecraftként lesz kezelve. (ha àtmegy az üzlet)

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Wesder #4999 üzenetére

    Persze hogy fél a Sony.
    Ha nem lesz COD Playstationra, akkor kb vége van a Playstationnak. Én így látom. Hatalmas táborral bír a COD játékos bázis, a többi Blizzard címről nem is beszélve. Mióta léteznek konzolok azóta nincs olyan brand, ami ennyi embert bevonzott volna és nem egy-két évre, hanem kb állandóan. Ahol van COD, ott van a tömeg, ahol van a tömeg, ott van a vásárló erő, akik megveszik a többi játékot meg hozzá a rengeteg dlct, kozmetikai cuccokat...stb. Jelenleg mindenhol van. A Sony fél, hogy náluk nem lesz ott az óriás.
    Érthető az aggodalom. Üzletileg, gazdaságilag, felzabálja az összes sony exkluzív játékot. Ez kb olyan, hogy a világon csak az én boltomban lehet kapni kenyeret, a többiben nem. Nyilván ha már ott vagyok, akkor minek mennénk át másik boltba, mikor itt a többi minden is kapható. Maximum néha benézek a másik üzletbe, mikor megjelenik az (sony) exkluzív termék.
    Jobban nem tudom elmondani mi a baj ezzel.
    Egy biztos. Az MS megfogja venni az Activisiont. Onnantól rajta múlik mennyire nyírja ki a Playstationt.

Új hozzászólás Aktív témák