Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz hombre[EU] #11253 üzenetére

    Igény mindere van, de nem biztos, hogy szükség is van rá. Mármint anno One-os topic-ban is eljött nem egyszer, hogy igazából évente, de legalább két évente jöhetne egy teljesítmény alapú hardver upgrade a konzolokhoz, amikben az aktuális csúcs teljesítmény kerülne bele mindig. Hasonlóan a telefonpiachoz. És hát erre biztos lenne igény, hiszen az $1000+-os iPhone/Samsung készülékeket is egy-két évre veszik. Vagyis lenne rá igény.

    Úgyhogy igazad van, mert igény biztosan lenne rá, ahogy arra is, hogy Forza/Halo/Gears legyen PS-re is, meg arra is, hogy kerti rezsó funkciója is legyen az Xbox-nak.

    Vagyis arra, hogy mikre lenne igény az nagyon sok. Igen, tudom, hogy a magas fps számra sokkal nagyobb lenne mint a fent említett poénos dolgokra, de az is biztos, hogy a vásárlók 80-90%-nak nincs rá igénye. Nekik megfelelne az is, hogy ha a következő GTA 15-20fps-el menne...

    De még egyszer leírom, hogy nem vagyok ellene, szerintem is jó ötlet kiszolgálni ha van rá bármekkora igény, csak én úgy látom, hogy ebben a generációban nem látom, hogy annyira lenne értelme egy Pro konzolnak mint az előzőben volt. Ahogy a régi mondás tarja: a jó játék 30fps-en is jó, míg a sz*r 120fps-en is sz*r marad.

    opr: De én is azt mondom, hogy ők tudják, meg minden. Cask mellette a személyes kommunikációjuk alapján nagyon durván azokra a tweeteres személyekre emlékeztetnek akik szerint minden amit a Sony csinál az maga a megtestesült tökéletesség, míg amit más (főleg az MS) az egy nagy kupac gőzölgő trágya szintjén van. És ez az amit engem és mást is kicsit elbizonytalanít a kijelentésük valódiságáról.
    Azért ne feledjük, hogy az FFXVI kapcsán is az volt először a hivatalos álláspont (miután hibának titulálták azt az infót, hogy jön PC-re is), hogy ezt a játéknak már a tervezésekor tudták, hogy nem lehet megvalósítani csak a PS5 hardverén! Majd utána elismerték, hogy jön PC-re, és azt is, hogy igazából gondolkoztak a PS4-es kiadáson is, de annak elkészítésére kellett volna még egy plusz éve. Vagyis itt is megvan az ellentmondás, hogy ha eleve és kizárólag a PS5 hardverére álmodták és tervezték meg a játékot, akkor hogy jöhetett szóba az, hogy egy plusz éve ráfordítással megcsinálható PS4-re is.
    Vagyis én a kommunikációt kritizálom főleg, nem a játékban lévő technológia valódiságát.

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák