Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Wesder #6651 üzenetére

    Mondjuk már ezt sem értem, hogy mi a tökömért kellene a Sony-val szerződést kötnie az MS-nek, nem a szerveknek kellene megigérnie azt, hogy a népszerű platformokra (ahol annak nincs technikai akadálya) lesz CoD? Esetleg még megigérhetik hozzá, hogy ha lesz rá jelentkező berakják egy third-party fizetős szolgáltatásba is és kész, ebbe a Sony már nem köthetne bele és az MS sem lenne a Sony-hoz kötve a CoD-al? A Sony meg dolgozzon azon, hogy megmaradjon a népszerűsége, ha mondjuk ~5 év múlva a PS6 elhasal akkor miért adjon ki rá az MS még 5 évig bármit is? Mondjuk Philt sem értem, hogy miért tesz olyan kijelentéseket, hogy amíg PS van addig CoD is lesz rá, ez is baromság.

    .LnB: Jimbot meg hagyjuk, ha jól értem ő nem csak azt szeretné, hogy megmaradjon a CoD PS-en hanem azt is, hogy PS-re továbbra is legyenek extrák.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák