Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz bubuska10 #5212 üzenetére

    Mondjuk a PS1 az jóval gyengébb hardver konstrukció volt. De még a PS2 is. Azoknak elég volt kb. megfújni a tetejét és mentek minden gond nélkül.

    Szóval azok még 50 év múlva is menni fognak. :D

    Xbox 360 már komolyabb konstrukció volt. Azokat pasztázni és takarítani is érdemes volt időnként. Ahogy a kortársát a PS3 -at.

    Ezt írtam amúgy én is feljebb, hogy valószínű még abból a szériából volt a géped. Meg sejtettem az sem új volt, mert egy konzol bolt szervizelte, nem a Microsoft.

    Nyugodtan veheted az új gépeket. Egyik sem melegszik a kelleténél jobban. Nem eszi meg a szekrényt, amin tárolod.

    Szerk.:
    Fifa -val kapcsolatban megjegyezném, hogy PS5 és PS4 között nincs közös játék. Csak abban az esetben, ha azonos verziót használtok.

    Tehát ha PS4 -et veszel, akkor a PS5 -ös barátod csak akkor tud veled játszani, ha a PS4 verziót használja. Igaz ez Xbox -nál is.

    Szerk.2:
    Még egy fontos dolog a Fifa -ról.

    3 opció van a vásárlásra.

    1. Megveszed a PS4 verziót.
    2. Megveszed a PS5 verziót.
    3. Megveszed a drágább Ultimate verziót. Csak ebben van benne a PS4 és a PS5 verzió is.

    Ez így volt már a Fifa 22 -ben is, és a 23 -ban sincs másképp. Illetve így működik Xbox -on is.

    Erre érdemes figyelni, amikor konzolt választasz.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák