Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Szabi® #3347 üzenetére

    "napjainkban sok digit játék drágább, mint a lemezes verziója"
    "Én pl megvettem a Death Strandinget, általam 9 ember játszotta ki"
    Az első mondat hallatán én is mérges leszek, mert nem értem.Nincs rajta logisztikai költség illetve plusz bolti haszon, de mégis drágább digitálisan, mint a boltban....
    ....aztán jobban belegondolva, az egyik probléma pont a második mondatod valóság alapja.Ugye a használt piacból semmit nem kap vissza a kiadó, ezért valahol vissza kell hozni a kiesett pénzt. Valószínűleg ezért is vannak a több részből álló játékok, avagy a DLC hegyek, a mégtöbb kozmetika DLCk és a digit/deluxe/tököm tudja még milyen kiadások....
    Félre ne értsd.Nem vagyok a használt piac ellen.
    Nekem digitális ps5 van.XSX ugye lemezes, ez egyszer látott lemezt, azon is hamar túladtam.
    Viszont a generáció elején - amikor még sokáig tartja a digitális árát a játék, tehát nincs túl sok ps5 játék a gépre - nem a legjobb dolog a digitális gép. A sony exkluzív játékot tartják az árukat, alig van rajtuk akció... :( Bezzeg a használt piac az nagyon durván pörög, pl a Pókember kb féláron beszerezhető a digitális akcióhoz képest, stb...
    Ez később változni fog, de ehhez kell minimum két év, mire felpörög a "nextgen" játékok gyártása.

Új hozzászólás Aktív témák