Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53667584

    törölt tag

    válasz Dani82 #2301 üzenetére

    Szerintem nem lehet TV-re feliratot tenni. A lehetőségek amiket ismerek: pc tv-re vga/dvi/hdmi kábelen, chromecastra böngésző lap castolása, steamlink.

  • zseko

    veterán

    válasz Dani82 #2301 üzenetére

    a nappaliban levo tv-n futo netflix filmre...
    ...Kell hozza mókányolni a pc-n?

    Nem teljesen értem a kettő között az összefüggést. Most tv-n nézed, vagy a tv-re rá van kötve a pc és a pc-ről nézed?
    Első esetben gyakorlatilag semmi esély rá, a második esetben van pár választási lehetőség.

    Szerintem a leggyorsabb/legegyszerűbb a Kodi használatával van, jól beállítva leszedi magának a feliratot, nem kell vele szórakozni semmit (vagy legalábbis nem sokat). Persze ilyenkor a 4K, de lehet, hogy az 1080p is felejtős, és csak 720p lesz.

    Ha böngészőben futtatva, vagy a win10-es app-al nézed, akkor vagy kell hozzá egy kiegészítő, ami betölti a feliratot, vagy van hozzá billentyűparancs, amivel be lehet tölteni sajátot.
    Mindkét esetben először meg kell szerezni (le kell tölteni) a feliratot, majd egy - általában online - konverterrel át kell konvertáltatni olyan formátumba amit megeszik a netflix, és ezt vissza feltölteni a film alá.

    (A letöltött feliratot feltöltöd egy oldalra, majd a konvertált feliratot letöltöd, majd vissza feltöltöd a film alá. Természetesen filmenként/részenként. És közben persze beállítod az időzítést -csúsztatást - is, mert én pl. olyan felirattal még nem találkoztam, ahol nem kellett volna megtennem a konvertáláskor.)

    Persze ha sikerül már átkonvertált feliratot szerezni, akkor csak a film alá feltöltést kell megcsinálni.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • felho001

    tag

    válasz Dani82 #2301 üzenetére

    Szerintem ha magyar felirattal akarsz netflix sorozatot nézni amihez nincs felirat és ebből sajnos rengeteg van jobban jársz ha valahonnan letöltöd a filmet és hozzá a feliratot, amit utána ott nézed meg ahol akarod. Én csak az HBO-GO-t hagytam meg a netflixet lemondtam pár hónapja másodszori próbálkozás után, mert szerintem itthon használhatatlan a feliratok hiánya miatt. Sajnos nem beszélek olyan szinten angolul, hogy felirat nélkül nézzek végig egy sorozatot még ha sok mindent értek is, és így nem élvezhető számomra.

    Véleményem szubjektív!

    [ Szerkesztve ]

    Felhő

Új hozzászólás Aktív témák