Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirt

    csendes tag

    Hi all ez az elso hozzaszolasom(bocsanat az angol bill-ert de epp az Usaban vok...)! Na most tudom, hogy talan nem ide kellene postolni, de itt az en problemam. H tudtok megoldast/valaszt szivesen fogadom.
    Vettem neten egy ASUS M2N-E alaplapot, hozza egy AMD X2 3800at, 2*512MB Corsair XMS2 6400 es egy eVGA 7900 GT KO-t. Namarmost, az elso kerdesem az lenne, hogy okoz-e kart illetve lehet-e egyaltalan 32bites windowst futtatni ezen?A masodik, hogy miutan felraktam az alaplapi drivereket miert nem volt koztuk a hang?A telepito nem is jelezte egyaltalan...Kesobb olvastam, hogy eloszor frissiteni kell a winfost, es csak azutan szabad drivert telepiteni(es mivan azokkal akiknek nincs internetuk!?)Na mind1, gondoltam frissitek, utana ujraprobalomrakni a hangot(a tobbit mar megcsinaltam, frissites utan sem jelzi a telepito a hang installaciojanak a lehetoseget, szal magam kerestem meg a cd-n..) Namarmost a telepito elindul, de ker vmi HDA bus drivert, amit mint kesobb kideritettem a HD audio driver, ami a KB888111 frissites vagy vmi hasonlo szemelyeben lehet telepiteni(rajta volt a cdn a telepito) felraktam ezt is, de igy is keri u.ezt...Na mind1 gondoltam format c: uj winfos es frissites stb DE a k*ott rendszer nem bootol be!! Csak pittyeg es fekete kepernyot ad...a Poen az h miutan elkezdte ezt csinalni egyer bebootolt es mindent tudtam csinalni, csakhat kikellett kapcsolnom, es most megint ilyen...Szerintem az alaplap a hibas, mert a vidkari, ha hibas lenne nem bottolt volna be akkor az egy alkalommal...Pls help!!Barki tud vmit barmirol valaszoljon!!Ha az alaplap a hibas akkor szerintetek 1 FoxconnC51XEM2AA- 8EKRS2H jo lene?
    U.I.: lehet, hogy a tap a ludas?1bkent 1 Cooler Master realpower RS-450 450watt van benne

  • Mirt

    csendes tag

    válasz Gorneck #2698 üzenetére

    Neten...Newegg.com, es egyebkent nem realtec hanem ADI ahang brandje...

  • Mirt

    csendes tag

    Hi all, gondoltam megint beronditok a forumra, mert mar tepem a hajam.. :D
    Na szoval... Konfig a kovetkezo: Foxconn C51XEM2AA, AMD X2 3800, Corsair TWIN XMS2 6400 2*512MB, eVga 7900 gt, Cooler Master Real Power 450w (RS-450-ACLY)...a kerdes az, hogy mikor bekapcsolnam a gepet miert porog fel minden es all le azonnal?(semmi hang, pitty stb) A kezikonyvben azt olvastam, hogy erosen javasoljak az olyan tap hasznalatat aminek a 12V-os aga 8 pin-es, de be lehet dugni a 4-est is...Nem akar indulni a gep...Megprobaltam a floppyt a hdd-t a dvdt leszedni, de semmi..megprobaltam 1 PCI-os vidkarival is de semmi (mellesleg nem ereztem semmi fustot, vagy mas szagot, valamint 1 masik alaplappal mukodott a rendszer)....PLS help!! :O (lehet, hogy vennem kene 1 24+8 pines tapot :F )
    PS: a proci ujrapasztazva(gondoltam megnezem, hatha elszenesedett-e a cpu, de nem)

    [Szerkesztve]

  • Mirt

    csendes tag

    Meg mindig nem indul (pontosaban azonall leall, mikor bekapcsolom) es szerintem az alaplap ''vedekezik'', mert nem kell aramtalanitani, hogy ujra elvezhessem a 2 masodperces gepemet...(amugy a vidkari jo :DD , beleraktam 1 masik gepbe, azert ez egy kicsit megnyugtato, eloszor a masik lappal a vidkarira gyanakodtam.) Szerintem tap csere lesz...

Új hozzászólás Aktív témák