Új hozzászólás Aktív témák

  • D55

    aktív tag

    válasz Döglött Róka #95 üzenetére

    "Sehol nem állítottam hogy 1 literes autóval járnék, ahogy azt sem hogy kívánok ilyennel járni."
    Ok, ezt én sem állítottam, csak szimplán beszóltam, hogy ha ennyire nem hiszed el, hogy hírhedten alacsony az élettartamuk, akkor vegyél ilyet és tapasztald meg a saját bőrödön, engem nem fog zavarni.

    "Mire eljutsz oda, hogy lecseréld az 1.6-ot 2.4-re, nem lesz nagyobb."
    Szerencsére hybrid vonalon ahol a versenyellenes CO2 szabályozásoknak nincs akkora méregfoga, a minőség mellett elkötelezett gyártók már ráálltak a normális lökettérfogatú motorokra, lásd pl. LFC-H4. Ezen kívül a 2035-ös agybajt is úgy ahogy sikerült épp kigáncsolni, kérdés mit hoz ez magával, változik -e az igazságtalan büntetőkvótarendszer, mert ha életszerűbb szabályozásra sikerült közben átállni, akkor tiszta ICE vonalon is visszatérhetnek a robosztusabb megoldások. Amúgy mire eljutok arra az elhatározásra, hogy itt az ideje lecserélni az 1.6-ot 2.4-re, egész valószínűleg akkor sem újat fogok keresni, hanem egy megkíméltebb használt darabot inkább amin még szívócsőbefecskendezés van, mert ott volt a minőség csúcsa annak idején.

Új hozzászólás Aktív témák