Új hozzászólás Aktív témák

  • Lev Andropov

    senior tag

    válasz athomi #150 üzenetére

    Mondjuk szvsz igen.... azaz a Carbonban tényleg anyira szürke az egész város, komolyan ilyen kis depis az egész :) Menyivel szebb színek vannak az MW-ben, sokkal hangulatosabb vagy mondjuk az UG 1-ben is ( az UG2 már megint más szerintem :( ) ...

    Vagy akár azt is jó elképzelésnek tartanám ,hogy ha nem is lesz dinamikus napszakváltások, akkor is: Porsche Unleashed...
    Azaz egyik pálya korom sötét éjszakai, csak a féklámpák és póznák ontják a fényt a másik vakító napsütésben úszik....

    OFF:
    Jah különben egy észrevétel: Most hogy így belegondolok számomra mindegyik páros rész jóval rosszab mint páratlan társai: pl. NFS 6 ( Hot pursuit 2) ***** szar; NFS 8 ( UG2) szintén; NFS 10 ( Carbon) ugyszintén az NFS 2 pedig megint nem teccet anyira anno) a 4 lehet talán azaz akármilyen lehet tőlem mert nem jácootam vele... az egyetlen rész amivel 1 sec-et sem jáccotam. De mindenképpen szerintem a páratlan részek sokkal, de sokkal jobbak mint páros szomszédai.... :R én szerintem......csak a pozítiv hozzáálás végett

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák