Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz -ZeeZee- #895 üzenetére

    amikor beadásra kerül az anyag, utána egy visszaigazoló email érkezik benne egy azonosítószámmal, ezzel lehet igazolni, hogy ténylegesen be lett adva (az más kérdés, ahogy korábban írtam is, nálam is pl lefagyott a beadáskor a felület és ha valaki nem tudja, hogy milyen visszaigazolásnak kell érkeznie, de nem kap semmit, akkor tévesen hiheti azt, hogy beadásra került az anyag) - mindenesetre elég érdekes, hogy egy eon ilyet hibázik, vagy nagyon felületes volt az alkalmazott, aki ezt intézte

    #896 Skylukos
    mivel felületesen olvastam át, így nem tudom, hogy a pályázati keret hogy lesz felosztva a kettő különböző műszaki tartalomra pályázók között, de ugye 50-20-20-10%-a lesz a teljes keretnek felhasználva a 4 db beadási időszakban/ütemben

    úgy emlékszem, hogy kb 35k db nyertes pályázatig tervezték a folyamatot (abban az esetben, ha minden nyertes pályázó 100%-ot használ fel), de ha esetleg 85-90%-os forráskihasználással számolunk, akkor lesz talán ~40k db, úgyhogy ~20ezer nyertes pályázóra lehet esély szerintem most az első ütemben
    valahogy nem tartom reálisnak, hogy egy ekkora pályázatot ilyen komolyan módosítsanak, azt meg főleg nem, hogy hirtelen milliárdokat találnak, amit éppen ide lehet átcsoportosítani - de feltételezhetően lesz majd újabb, esetleg hasonló pályázat is a jövőben

    One Ring to rule them all

  • 313313

    addikt

    válasz -ZeeZee- #895 üzenetére

    Ingyenesen kijött a telepítő, felmért, adott árajánlatot.
    Pályázatot én magam töltöttem fel.
    Eddig 0Ft-ba van a projekt...
    Kiváncsi vagyok nyerek-e, ha igen az vicces lesz :D

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák